Peimarin Rastit Palovuori-Isovuoren kartalla

Markku Sipposen tekemät radat kutkuttivat koukkupolvien aivonystyröitä. Muista järjestelyistä vastasi Pinja Leppäaho, Airi Sipponen, Päivi Malin, Heikki Hannula ja Timo Lindi

Tällä viikolla yhteensä 94 suoritusta.

Väliajat

6A

1.Jukka Oksa55:28+0
2.Matti Virtanen58:58+3:30
3.Laura Suojanen1:05:15+9:47
4.Samuli Lahdenperä1:05:34+10:06
5.Petteri Kela1:07:14+11:46
6.Mika Rantasalo1:08:41+13:13
7.Heikki Miettinen1:12:15+16:47
8.Esa Rantasalo1:15:32+20:04
9.Arto Jokela1:20:35+25:07
10.Riku Juusti1:22:53+27:25
11.Mikko Mäki1:24:40+29:12
12.Anders Brink1:25:22+29:54
13.Pentti Tammisaari1:25:44+30:16
14.Juha Vasarainen1:26:15+30:47
15.Juha Uusikartano1:29:16+33:48
16.Veijo Lämsä2:01:54+1:06:26
16.Veijo Lämsä2:01:54+1:06:26

1 Hylätty
1 Keskeytti
0 Ilman aikaa
Yhteensä 19 suoritusta

4B

1.Aaro Lahdenperä26:40+0
2.Mikko Paasikivi29:16+2:36
3.Lauri Airio33:08+6:28
4.Petri Vuori34:32+7:52
5.Vesa Henttu35:03+8:23
6.Hannu Vannas35:36+8:56
7.Anna Lahdenperä41:19+14:39
8.Heikki Silvennoinen43:40+17:00
9.Veli-Jukka Saariokari46:57+20:17
10.Martti Alilonttinen48:40+22:00
11.Kari Tirkkonen49:08+22:28
12.Niina Nakolinna49:12+22:32
13.Jorma Kuutti59:04+32:24
14.Mirva Härkönen1:01:28+34:48
15.Ulla Rahkonen1:02:59+36:19

Yhteensä 15 suoritusta

4A

1.Inga Dambe36:30+0
2.Jani Laine39:28+2:58
3.Johan Päivike41:39+5:09
4.Mikko Koivisto42:28+5:58
5.Jaakko Nyrhinen45:01+8:31
6.Tatu Teriö45:30+9:00
7.Kimi Kilkkilä49:38+13:08
8.Minna Seppänen52:30+16:00
9.Jari Virtanen54:15+17:45
10.Tommi Itkonen54:30+18:00
11.Marko Lilja56:30+20:00
12.Pasi Vainikainen57:35+21:05
13.Mårten Nurmio57:44+21:14
14.Jukka Alilonttinen1:01:59+25:29
15.Henri Koivumäki1:06:17+29:47
16.Jaana Miettinen1:10:57+34:27
17.Antti Metsänvirta1:12:16+35:46
18.Rauno Vuori1:14:26+37:56
19.Henni-Leena Friman1:16:37+40:07
20.Marja Piironen1:20:20+43:50
21.Tapio Juntti1:23:25+46:55
22.Tarmo Friman1:25:18+48:48
23.Risto Aaltonen1:30:33+54:03
24.Samuli Tuominen1:31:13+54:43

0 Hylätty
1 Keskeytti
0 Ilman aikaa
Yhteensä 25 suoritusta

3A

1.Osmo Viili44:06+0
2.Saku Tranberg47:41+3:35
3.Heikki Pajunen48:31+4:25
4.Eija Sipponen50:02+5:56
5.Lauri Röytiö51:12+7:06
6.Timo Alhoke52:46+8:40
7.Pirjo Lähteenmäki58:10+14:04
8.Minna Oksa58:22+14:16
9.Paavo Hovi58:55+14:49
10.Susanna Pyökäri59:36+15:30
11.Pertti Saarinen1:00:38+16:32
12.Jouko Havia1:00:56+16:50
13.Rauno Hedenström1:04:54+20:48
14.Tapani Kosonen1:05:20+21:14
15.Rauno Friman1:05:24+21:18
16.Jarkko Nurminen1:08:01+23:55
17.Liisa Ahonen1:08:32+24:26
18.Hannu Virta1:09:17+25:11
19.Kalervo Kokkari1:11:37+27:31
20.Kauno Mattila1:18:05+33:59
21.Jouko Fränti1:35:52+51:46
22.Sointu Fränti1:40:02+55:56
23.Ilkka Vuorinen2:14:08+1:30:02

0 Hylätty
2 Keskeytti
1 Ilman aikaa
Yhteensä 26 suoritusta

2B

1.Saana Tranberg17:47+0
2.Venla Pentikäinen22:03+4:16
3.Veera Mäkilä23:43+5:56
4.Ulla Pentikäinen24:04+6:17
5.Elmo Salmenoja28:37+10:50
6.Eemil Röytiö30:03+12:16
7.Kyllikki Suominen33:59+16:12
8.Elsa Röytiö36:21+18:34
9.Kirsti Kuutti39:22+21:35

Yhteensä 9 suoritusta

Press short, Press, XML, IOF XML